#1 2012-01-14 17:17:13

 LordGawaan

Starszy Opiekun Świątyni

4049115
Zarejestrowany: 2011-10-23
Posty: 16
Punktów :   

Zadania Od nikogo

Chromanin

Opis :
Quest zaczyna się w chwili, gdy odnajdziesz pierwszą księgę i przeczytasz ją. W momencie czytania gdzieś na terenie Kolonii pojawi się druga. Po przeczytaniu drugiej pojawi się trzecia, trzeciej - czwarta, czwartej - piąta, piątej - szósta. Pamiętaj, że musisz przeczytać księgę, samo wzięcie jej nie wystarczy, żeby pojawiła się następna.
Każda księga zawiera wskazówkę-zagadkę dotyczącą położenia następnej.

Oto miejsca, gdzie są one.

Podróżując po świecie Gothic z pewnością zaszedłeś w pobliże Wieży Mgieł. Znajduje się ona niedaleko plaży z wrakami statków. Pierwszy Chromanin jest w posiadaniu Szkieletu-Maga, a on sam przebywa wraz z kościejami w owej tajemniczej wieży. Zanim do niego dotrzemy, należy rozprawić się z grupką Szkieletów Wojowników. Przy odpowiednio wysokim poziomie w dalszym rozdziale powinieneś wyjść cało z poszukiwań.

"Ten, który zechce wyrzec się ścieżki występku i błędu i zechce podążać drogą prawa i porządku, pozna prawdziwe źródło mojej potęgi. Dane mu będzie użyć jej, by skruszyć ogniwa tego świata i posiąść najważniejszą z nagród - Chromanin."
"Mędrzec stara się zobaczyć sprawę w jej całości, nim zdecyduje się podjąć trudy wyzwania."


Od drugiej części zaczynają się wymagająca wędrówka w poszukiwaniu porozrzucanych ksiąg, podobnie jak kamieni ogniskujących. Znajduje się ona na szczycie wieży zrujnowanej fortecy (pomagamy tam szamanowi orków, który odwdzięczy się nam wskazówkami do ULU-MULU). Wejdź do wieży i wspinaj się po półkach na samą górę. Tam znajdziesz księgę. Ruiny widać na szczycie góry, w pobliżu wisi most, do tego miejsca można dostać się także obierając właściwą ścieżkę od Wieży Xardasa.

"Wizje Chromanina, tajemne głosy z zamierzchłej przeszłości, rozjaśniły mój umysł. Nie porzucę ich za żadne skarby tego świata. Mój los będzie odtąd związany z nami."
"To, co kiedyś rozdzielono, zostanie znów połączone po bolesnej chwili rozłąki."


Na początku gry schodzimy ścieżką w dół, następnie docieramy do małego mostu na rzece, przy, którym stoją dwaj strażnicy ze Starego Obozu. Udaj się w lewo stojąc twarzą do odpowiednio ustawionych strażników (wg mapy na wschód), dalej rzeka rozwidla się otaczając wielką skałę, opłyń ją i za nią na niewielkiej wysepce leży trzeci Chromanin. W pobliżu mogą kręcić się topielce.

"O, starożytni Bogowie! Jak to możliwe, że niegodny śmiertelnik, jakim bez wątpienia jestem otrzymał tak cenne dziedzictwo waszej potęgi! Obym tylko nie zabłądził słowem lub uczynkiem i nie stracił mego skarbu!"
"Mądry rybak próbuje czasem szczęścia po drugiej stronie jeziora."


Czwarta jest przy jeziorze przed głównym wejściem do Nowego Obozu. Konkretnie po drugiej stronie jeziora od zatopionej chatki rybackiej.

"Nie śmiem nawet marzyć o znalezieniu się pobliżu potężnego Chromanina. Dni płaczu odeszły w niepamięć. Tak niewiele dzieli mnie od osiągnięcia absolutnej perfekcji!"
"Zapomniano już czyny tych, co niegdyś weszli na pokład."


Piąta, natomiast leży na plaży przy wraku statku (tam, gdzie wygrzewają się ogniste jaszczury), nie powinno być problemów w jej poszukiwaniach, miejsce to znajduje się niedaleko Wieży Mgieł.

"Ale nie będę sam kroczył po tej ścieżce. Zaszczyt przypadł mi, ale muszę podzielić się mą potęgą z tymi, którzy okażą się godni, by podążyć w moje ślady. Mam tylko nadzieję, że mnie odnajdą."
"Znajdziesz mnie tam, gdzie wszystko się zaczęło."


I wreszcie ostatnia - szósta, jest w podziemiach tam, gdzie znalazłeś pierwszą. W posiadaniu będzie ją miał martwy mężczyzna. -"Znajdziesz mnie tam, gdzie wszystko się zaczęło".


http://img23.imageshack.us/img23/3154/dragonno.gifhttp://img6.imageshack.us/img6/7104/dragocn.png

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.mazurski-ots.pun.pl www.roten.pun.pl www.hojda-ots.pun.pl www.gradragonballz.pun.pl www.priv-longju2.pun.pl